O mnie

 Hej, mam na imię Małgosia. Jestem żoną, matką i posiadaczką dwóch kotów, a raczej kotek. Mam dwie cudowne córki i to głównie one są moim motorem do działania. Kiedy rano nie chce mi się wstać z łóżka i w ogóle nie widzę sensu robienia czegokolwiek to wtedy myślę sobie: Wstawaj i działaj! Albo nie działaj ale chociaż Wstań, one na Ciebie czekają. Mam bardzo szerokie spektrum zainteresowań... zaczynając od psychologii, książek a kończąc na modzie czy robieniu makramy;) poprostu ciekawi i inspiruje mnie wiele rzeczy...można by rzec, że jestem multi pasjonatką. Ale największą przyjemność sprawia mi pisanie, być może kiedyś moje historie ujrzą światło dzienne ale na razie będę pisać do Was, na moim blogu:)

Dlaczego założyłam bloga?

Przede wszystkim dlatego, że ja dużo myślę, analizuję i gdybym nie zaczęła tego spisywać to moja głowa by tego nie udźwignęła;) 

Poza tym w moim życiu nie brakuje trudnych tematów i komplikacji ( stąd też nazwa bloga) tj. depresja, diagnoza autyzmu i padaczki u córki, trudne macierzyństwo i wiele innych równie ciekawych...dlatego postanowiłam, że będę się dzielić moimi doświadczeniami by ktoś inny mógł odnieść z tego pożytek;) 

Ale żeby nie było, że będę pisać tylko o komplikacjach. Nie zabraknie tu tematów lifestylowych, o naszych małych podróżach, moich niezliczonych pasjach i wszystko co stworzy mój umysł;) Taki miszmasz!

To co? Kawa do ręki i do lektury?

Zapraszam!

instagram

Copyright © Komplikacje Mamy